Magniflex

8 důvodů proč matrace Magniflex

Spánkem strávíme 1/3 svého života a jde o jednu z nejdůležitějších regeneračních činností pro naše tělo. Pro kvalitní a zdraví spánek je třeba vybrat správnou matraci. Přečtěte si 8 důvodů proč právě matraci Magniflex.

1. Nejvyšší zdravotní certifikace v EU

Matrace Magniflex mají nejvyšší zdravotní certifikaci v EU - Medical Device Class 1, tedy zdravotní produkt první kategorie. Matrace s touto certifikací jsou klasifikovány jako zdravotní produkt a v České republice se prodávají s 15% DPH. Kupujete si tedy certifikovaný zdravotní produkt a navíc ušetříte 6%.

2. Prodloužená záruka až 12 let

Ke standardní zákonné záruce 2 roky získáváte navíc speciální prodlouženou podílovou záruku na neproležení jádra matrace. Vybrané matrace mají prodlouženou záruku 6, 8 nebo 10 let a většina má prodlouženou záruku 12 let. K této záruce je třeba se registrovat skrze registrační formulář prodloužené záruky.

3. Duální komfort pro partnery

Dvoulůžková matrace Magniflex s vlastností duálního komfortu nabízí, díky rozdelenému jádru uvnitř matrace, možnost volby tuhosti vlastní strany matrace bez ovlivnění druhé. Chce váš partner nebo partnerka tužší nebo měkčí stranu? Rozepněte potah, otočte své jádro matrace dle tuhosti nahoru nebo dolů a sdílejte nadále výhody "společného letiště". Jak říká Michal Nesvadba v našich referencích: "Na tvrdé nebo na měkké... víme, že se vždycky skvěle vyspíme."

4. Hygienické vakuové balení

Matrace Magniflex jsou dodávány v hygienickém vakuovém balení. Tento způsob balení garantuje, že při výrobě a přepravě matrace nebudou matrace vystaveny nepříznivým vlivům jako je prach a baterie a k zákazníkovy se vždy dostanou zcela nové přímo z výroby. Vakuové balení matrací navíc snižuje objem matrace o 90%, díky tomu lze přepravit více matrací najednou, na silnicích je tak méně aut a šetří se tak CO2.

5. Tradice výroby přes 50 let

První matrace Magniflex byla vyrobena v roce 1962 v malebném městečku Prato blízko itanské Florencie. Dnes na tomto místě stojí největší továrna na výrobu matrací v Evropě, denně produkuje na 10 000 matrací do více než 80ti zemí po celém světě a na jejich matracích spí přes 35 mil. spokojených zákazníků. Česká republika je jedno z těchto zemí a my jsme velice rádi, že našim zákazníkům můžeme nabídnout kvalitu ověřenou tolika lety.

6. Patentované pěny a ekologické materiály

Kvalitu použitých materiálů Magniflex dokládá světovými patenty a certifikovanými ekologickými materiály. Všechny produkty Magniflex mají certifikaci OEKO-Tex, potvrzení o zdravotní nezávadnosti použitých materiálů a další certifikace jako ISO 9001:2008, Certifikaci GOTS atd. Na matraci trávíme denně 8 hodin, je proto třeba dbát na to, aby byla kvalitní a zdravotně nezávadná.

7. Neustálý výzkum a inovace

Společnost Magniflex neusíná na vavřínech, naopak neustále investuje do výzkumu a inovace. Společnost si klade za cíl najít co nejvíce inovativní řešení pro zlepšení svých produktů a pro uspokojení potřeb každého jednotlivce. Jedním z posledních inovativních prvků v oboru zdravého spaní je gelová pěna Magnigel, která je dokolane prodyšná, velice příjemná a má chladivý efekt.

8. 100% Made in Italy

V dnešní době, kdy se většina výroby zejména z ekonomických důvodů přesouvá na východ do Asie, Magniflex zásadně celou svou výrobu udržuje v rodné Itálii. Díky tomu může maximálně dohlédnout na kvalitu výroby a distribuce a garantovat tak zákazníkům nejvyšší kvalitu od samotného vlákna potahu po celý koncový produkt.

 

V této kategorii nejsou žádné výrobky.