Doprava ZDARMA
Krycí matrace MEMORY TOPPER

Krycí matrace MEMORY TOPPER

Výrobce: PerDormire matrace
Model: MEMORY TOPPER
Dostupnost: Skladem

Tato krycí matrace se dá položit na jakoukoliv tradiční matraci pro zmířnění tlaku a zvýšení pohodlí. Snímatelný potah Líná pěna P...  zobrazit více ›

Šířka:
cm
Délka:
cm
Rozměry:
Vaše cena: 3 990 Kč

Tato krycí matrace se dá položit na jakoukoliv tradiční matraci pro zmířnění tlaku a zvýšení pohodlí.

  • Snímatelný potah
  • Líná pěna
  • Potah zamezující výskytu plísní a bakterií

Tvrdost-tuhost: 4

Nejnovější články

Sestavení ložnice pro příjemné spaní

Špatně usínáte a ráno se probouzíte s pocitem, že jste vlastně vůbec nespali? Příčina bude s největší pravděpodobností v posteli. Pomoci Vám může uspořádat zařízení ložnice podle starého čínského učení feng shui.

V posteli člověk stráví téměř třetinu života a ta je tedy v podstatě nejdůležitějším nábytkem v bytě. Výběru správné postele, matrací i povlečení bychom měli věnovat skutečně velkou pozornost. Důležité je i její umístění. V tom všem nám můžou pomoci tisíci let ověřené principy čínského učení feng shui, ale i jednoduché a účinné rady a tipy.

Při pořizování nové postele není nejdůležitější vzhled

Ložnice bývá často opomíjenou součástí bytu či domu a do nákupu postele často neinvestujeme ani tolik financí ani času, kolik by si tato velmi důležitá součást našeho bytí zasloužila. A to je škoda, protože dobrá postel rozhoduje o kvalitě spánku a ten zase o tom, jaký bude náš nadcházející den. Vzhled Vaší budoucí postele je samozřejmě důležitý, neměl by ale být na úkor kvality a funkčnosti.