Doprava ZDARMA
Komoda Kartágo

Komoda Kartágo

Výrobce: HP masiv nábytek s. r. o.
Model: KOMODA KARTÁGO
Dostupnost: Do 10 dnů

Komoda Kartágo celková šířka: 133 cm           celková hloubka:45 cm      &...  zobrazit více ›

Šířka:
cm
Délka:
cm
Vaše cena: 11 290 Kč

Komoda Kartágo

celková šířka: 133 cm
          celková hloubka:45 cm
          celková výška: 80 cm
          úchytka:Kovová černá
          materiál: smrkový masiv
          povrchová úprava: bezbarvý lak
          záruka: 24 měsíců
          atypický rozměr: ne

Komoda Kartágo je vyrobena z kvalitního smrkového masivu. Korpus je masivní s velice pevnou konstrukcí. Síla materiálu na plát a boky je 25mm. Ve střední části je umístěna trojice zásuvek o rozměru 40x40x21cm. Frézovaná masivní dvířka s výplní, uzavírají boční úložné prostory.
Výplně dveří jsou opracovány ojedinělou technologií pro zvýraznění struktury dřeva. Součástí výrobku jsou čtyři police do bočních dílů. Povrchově upraveno EKO lakem.

Komoda Kartágo obsahuje:
- Korpus skříně
- Dveře
- Zásuvky
- Sololitová záda
- Spojovací materiál
- Podrobný návod na montáž
Výrobek je dodáván v rozloženém stavu

Doporučujeme k jednolůžkovým postelím Kartágo senior nebo k manželským postelím Kartágo senior.

 

 

 

 

 

Nejnovější články

Jak vybrat správnou postel

Postel je nedílnou součástí našeho života a jak už jste jistě slyšeli, spánek tvoří třetinu našeho života. Proto je důležité tuto třetinu strávit nejlépe kvalitním spánkem. A kvalitní spánek začíná u kvalitní postele. Každý člověk má jiné požadavky, ale vždy je nutné zaměřit se na několik hlavních bodů:
Výška postele: Každý člověk preferuje jinou výšku lůžka, obecně se ale lépe vstává, obzvláště u starších lidí, z vyšší postele. Nejmenší doporučená výška postele je 30 cm, velmi příjemná výška pro snadné vstávání je od 50 cm.

Jak poznáte nejvyšší čas pro výměnu matrace?

Většina lidí přemýšlí nad výměnou matrace až v době, kdy se jim jejich skoro rozpadá. Tím si však můžete přivodit řadu zdravotních problémů. Obecně lze říci, že by se matrace měla měnit každých osm let. Někdy je však potřeba vyměnit ji i dříve. Existuje několik ukazatelů, které vám dají podnět, že je něco v nepořádku a že byste měli začít uvažovat o výměně. Matraci byste tedy měli vyměnit, pokud: