Přikrývka Coolmax

Výrobce: KLINMAM
Model: COOLMAX přikrývka
Dostupnost: Do 10 dnů

Tato přikrývka je vyrobena z čtyřkanálových dutých vláken a termoregulační náplni. Díky tomu udržuje příjemné mikroklima v lůžku během letních měsíců....  zobrazit více ›

Šířka:
cm
Délka:
cm
Rozměry přikrývky:
Vaše cena: 1 598 Kč

Tato přikrývka je vyrobena z čtyřkanálových dutých vláken a termoregulační náplni. Díky tomu udržuje příjemné mikroklima v lůžku během letních měsíců. Jako povrchový materiál byl zvolen 100% polyester COOLMAX od firmy DuPont, které velmi rychle odvádí vlhkost z pokožky. Je také antibakteriální. Jako náplň byla zvolena polyesterová látka Wellman Cirrus - lehká dutá látka s knotovým efektem pro odvádění vlhkosti s antibakteriální úpravou.

  • Antibakteriální
  • Rychlý odvod potu od těla
  • Příjemná splývavost
Nejnovější články

Kvalitní spánek ovlivňuje i velikost ložnice

Pro kvalitní spánek je prostor místnosti velmi důležitý. Aby měl  člověk v noci dostatek kyslíku, měla by mít ložnice minimálně 7,5 m2. Z ergonomického hlediska je pak ideální, aby ložnice pro dvě osoby měla alespoň 12 metrů čtverečních. Pro pohodový spánek je důležitá také vlhkost vzduchu. V ložnici by měla být vzdušná vlhkost 40 až 60 procent. Z pohledu ergonomie by měl být minimální prostor po stranách postele 550 mm.