Doprava ZDARMA
Přikrývka Lyocel

Přikrývka Lyocel

Výrobce: KLINMAM
Model: LYOCEL přikrývka
Dostupnost: Do 10 dnů

Lyocel je tenká přikrývka z čistě přírodních materiálů. Je vhodná pro přijemný spánek v horkých letních nocích a pro osoby se zvýšenou potivostí. Lyoc...  zobrazit více ›

Šířka:
cm
Délka:
cm
Rozměry přikrývky:
Vaše cena: 2 199 Kč

Lyocel je tenká přikrývka z čistě přírodních materiálů. Je vhodná pro přijemný spánek v horkých letních nocích a pro osoby se zvýšenou potivostí. Lyocelové vlákno je vyrobeno z dřevité buničiny. Tento materiál je vysoce prodyšný a antibakteriální.

  • Povrchový materiál - 100% Lyocell
  • Náplň přikrývky - jemná Lyocellová vlákna náplně ve formě rouna
Nejnovější články

Jak vybrat správnou postel

Postel je nedílnou součástí našeho života a jak už jste jistě slyšeli, spánek tvoří třetinu našeho života. Proto je důležité tuto třetinu strávit nejlépe kvalitním spánkem. A kvalitní spánek začíná u kvalitní postele. Každý člověk má jiné požadavky, ale vždy je nutné zaměřit se na několik hlavních bodů:
Výška postele: Každý člověk preferuje jinou výšku lůžka, obecně se ale lépe vstává, obzvláště u starších lidí, z vyšší postele. Nejmenší doporučená výška postele je 30 cm, velmi příjemná výška pro snadné vstávání je od 50 cm.

Jak poznáte nejvyšší čas pro výměnu matrace?

Většina lidí přemýšlí nad výměnou matrace až v době, kdy se jim jejich skoro rozpadá. Tím si však můžete přivodit řadu zdravotních problémů. Obecně lze říci, že by se matrace měla měnit každých osm let. Někdy je však potřeba vyměnit ji i dříve. Existuje několik ukazatelů, které vám dají podnět, že je něco v nepořádku a že byste měli začít uvažovat o výměně. Matraci byste tedy měli vyměnit, pokud: