Novinka
Doprava ZDARMA
Přikrývka péřová Luxury Line

Přikrývka péřová Luxury Line

Výrobce: Czech Feathers, s. r. o.
Model: Péřová přikrývka Luxury Line
Dostupnost: Na dotaz

Péřová náplň je ze 100% nadýchaného prachového peří. Tuto řadu oceníte také pro je její luxusní vzhled. Obvodové orámování přikrývky i polštáře j...  zobrazit více ›

Šířka:
cm
Délka:
cm
Rozměry přikrývky:
Vaše cena: 9 980 Kč

Péřová náplň je ze 100% nadýchaného prachového peří. Tuto řadu oceníte také pro je její luxusní vzhled. Obvodové orámování přikrývky i polštáře je ze zlaté saténové paspule a sypkovina je v barvě královské bílé.

Luxury Line péřové přikrývky a polštáře jsou jedinečné také tím, že Vám na saténovou paspuli výrobce vyšije jakékoliv jméno – ať už Vaše nebo toho, komu chcete lůžkoviny věnovat.

  • Barva: královská bílá

  • Náplň: 100% prachové peří

  • Sypkovina: 100% bavlna, vazba keprová, dekorační paspule ve zlaté barvě s výšivkou na přání

  • Hmotnost péřové náplně: 700 g přikrývka 140x200
  • Hmotnost péřové náplně: 800 g přikrývka 140x220
  • Hmotnost péřové náplně: 1700 g přikrývka 200x240
  • Hmotnost péřové náplně: 1800 g přikrývka 220x240
Nejnovější články

Sestavení ložnice pro příjemné spaní

Špatně usínáte a ráno se probouzíte s pocitem, že jste vlastně vůbec nespali? Příčina bude s největší pravděpodobností v posteli. Pomoci Vám může uspořádat zařízení ložnice podle starého čínského učení feng shui.

V posteli člověk stráví téměř třetinu života a ta je tedy v podstatě nejdůležitějším nábytkem v bytě. Výběru správné postele, matrací i povlečení bychom měli věnovat skutečně velkou pozornost. Důležité je i její umístění. V tom všem nám můžou pomoci tisíci let ověřené principy čínského učení feng shui, ale i jednoduché a účinné rady a tipy.

Při pořizování nové postele není nejdůležitější vzhled

Ložnice bývá často opomíjenou součástí bytu či domu a do nákupu postele často neinvestujeme ani tolik financí ani času, kolik by si tato velmi důležitá součást našeho bytí zasloužila. A to je škoda, protože dobrá postel rozhoduje o kvalitě spánku a ten zase o tom, jaký bude náš nadcházející den. Vzhled Vaší budoucí postele je samozřejmě důležitý, neměl by ale být na úkor kvality a funkčnosti.