Zdravotní
Polštář SUPER SOFT

Polštář SUPER SOFT

Výrobce: Per Dormire polštáře
Model: SUPER SOFT
Dostupnost: Do 5 dnů

Jádro tohoto polštáře tvoří speciální pěna s názvem Super sort. Tato pěna je vysoce pružná a trvale nedeformovatelná ani po extrémním zatízěžení a s v...  zobrazit více ›

Šířka:
cm
Délka:
cm
Vaše cena: 1 590 Kč
snímatelný potah

Jádro tohoto polštáře tvoří speciální pěna s názvem Super sort. Tato pěna je vysoce pružná a trvale nedeformovatelná ani po extrémním zatízěžení a s výbornou odolností proti poškození. Součástí tohoto polštáře je i snímatelný potah s antibakteriálním působením.

  • Snímatelný potah
  • Zdravotní polštář
  • Potah zamezující výskytu plísní a bakterií
Polštář SUPER SOFT
Nejnovější články

Sestavení ložnice pro příjemné spaní

Špatně usínáte a ráno se probouzíte s pocitem, že jste vlastně vůbec nespali? Příčina bude s největší pravděpodobností v posteli. Pomoci Vám může uspořádat zařízení ložnice podle starého čínského učení feng shui.

V posteli člověk stráví téměř třetinu života a ta je tedy v podstatě nejdůležitějším nábytkem v bytě. Výběru správné postele, matrací i povlečení bychom měli věnovat skutečně velkou pozornost. Důležité je i její umístění. V tom všem nám můžou pomoci tisíci let ověřené principy čínského učení feng shui, ale i jednoduché a účinné rady a tipy.

Při pořizování nové postele není nejdůležitější vzhled

Ložnice bývá často opomíjenou součástí bytu či domu a do nákupu postele často neinvestujeme ani tolik financí ani času, kolik by si tato velmi důležitá součást našeho bytí zasloužila. A to je škoda, protože dobrá postel rozhoduje o kvalitě spánku a ten zase o tom, jaký bude náš nadcházející den. Vzhled Vaší budoucí postele je samozřejmě důležitý, neměl by ale být na úkor kvality a funkčnosti.