Novinka
Doprava ZDARMA
Cannstatter Classic letní přikrývka CZCBS

Cannstatter Classic letní přikrývka CZCBS

Výrobce: Kamýk Daunen
Model: Cannstatter Classic letní přikrývka
Dostupnost: Do 10 dnů

Cannstatter Classic letní přikrývka je plněna husím prachovým a obyčejným peřím. Výběrová kvalita náplně s nejvyšší plnivostí a vysoce jakostní tkanin...  zobrazit více ›

Šířka:
cm
Délka:
cm
Rozměry přikrývky:
Vaše cena: 3 848 Kč

Cannstatter Classic letní přikrývka je plněna husím prachovým a obyčejným peřím. Výběrová kvalita náplně s nejvyšší plnivostí a vysoce jakostní tkaniny sypků zaručují vysoký spánkový komfort. Tyto výrobky se vyznačují vysokou a dlouhotrvající kvalitou.

Přikrývka je prošívaná s venkovním dvojitým švem a paspulí pro dlouhou výdrž. Prošívané čtverce zamezují prokluzování náplně.

Vybraná kvalita peří, vyprané v nejčistší vodě z Bavorského lesa bohaté na minerály, zaručuje velice dobrou plnivost, která dohromady s tkaninou zaručují pocit lehkosti a vysokého komfortu. Díky hydroskopickým vlastnostem prachového peří a peří se tvoří pod přikrývkou teplá, suchá vrstva, která zajišťuje klidný spánek a tím kvalitní odpočinek. Speciální tkanina zamezuje vniknutí domácích prachových roztočů. Tyto produkty jsou vhodné pro alergiky.

 

 

  • Sypek: 100% bavlna
  • Náplň: bílé nové rumunské husí prachové peří 80% a peří 20%
  • letní prošívaná přikrývka 8x10
  • 140x200 náplň 280 g
  • 140x220 náplň 310 g
Cannstatter Classic letní přikrývka CZCBS

cert kamyk


Nejnovější články

Péřové produkty české výroby

Česká firma Janeček, se kterou spolupracujeme již řadu let, působí na trhu od roku 1992, kdy začala šít péřové přikrývky a polštáře. Během 25 let této činnosti procházejí její produkty neustálou inovací.