Polštář Dreamfil

Výrobce: KLINMAM
Model: DREAMFIL polštář
Dostupnost: Do 3 týdnů

Neobyčejně hřejivý polštář. Je vyroben z nadýchaných vláken. Povrchový materiál je 100% bavlna, náplň je 100% polyesterová dutá velmi jemná vlákna Fil...  zobrazit více ›

Šířka:
cm
Délka:
cm
Vaše cena: 1 198 Kč

Neobyčejně hřejivý polštář. Je vyroben z nadýchaných vláken. Povrchový materiál je 100% bavlna, náplň je 100% polyesterová dutá velmi jemná vlákna Fillwell Dreamfill s nízkou hmotností a vynikající hřejivostí.

  • Nízká hmotnost
  • Mimořádná hřejivost
  • Lehkost a vzdušnost
  • Rozměr polštáře: 70 x 90 cm
Nejnovější články

Sestavení ložnice pro příjemné spaní

Špatně usínáte a ráno se probouzíte s pocitem, že jste vlastně vůbec nespali? Příčina bude s největší pravděpodobností v posteli. Pomoci Vám může uspořádat zařízení ložnice podle starého čínského učení feng shui.

V posteli člověk stráví téměř třetinu života a ta je tedy v podstatě nejdůležitějším nábytkem v bytě. Výběru správné postele, matrací i povlečení bychom měli věnovat skutečně velkou pozornost. Důležité je i její umístění. V tom všem nám můžou pomoci tisíci let ověřené principy čínského učení feng shui, ale i jednoduché a účinné rady a tipy.

Při pořizování nové postele není nejdůležitější vzhled

Ložnice bývá často opomíjenou součástí bytu či domu a do nákupu postele často neinvestujeme ani tolik financí ani času, kolik by si tato velmi důležitá součást našeho bytí zasloužila. A to je škoda, protože dobrá postel rozhoduje o kvalitě spánku a ten zase o tom, jaký bude náš nadcházející den. Vzhled Vaší budoucí postele je samozřejmě důležitý, neměl by ale být na úkor kvality a funkčnosti.