Polštář Milenium Duo

Výrobce: KLINMAM
Model: MILENIUM DUO polštář
Dostupnost: Do 3 týdnů

Tento polštář s dvouvrstvou náplní a vzduchovou kapsou je vhodný předevšim pro zimomřivé uživatele.Je vyroben z prvotřídních materiálů a snadno se oše...  zobrazit více ›

Šířka:
cm
Délka:
cm
Vaše cena: 998 Kč

Tento polštář s dvouvrstvou náplní a vzduchovou kapsou je vhodný předevšim pro zimomřivé uživatele.Je vyroben z prvotřídních materiálů a snadno se ošetřuje. Jako povrchový materiál byla zvolena 100% bavlna v saténové úpravě a jako náplň byla vybrána 100% polyesterová dutá vlákna s velmi dobrými tepelně izolačními vlastnostmi a dobrou odolností vůči mikroorganismům.

  • Velmi dobré tepelně izolační vlastnosti
  • Příjemný omak
  • Lehkost, vzdušnost
  • Dvojitá přikrývka
  • Rozměry polštáře: 70 x 90 cm
Nejnovější články

Sestavení ložnice pro příjemné spaní

Špatně usínáte a ráno se probouzíte s pocitem, že jste vlastně vůbec nespali? Příčina bude s největší pravděpodobností v posteli. Pomoci Vám může uspořádat zařízení ložnice podle starého čínského učení feng shui.

V posteli člověk stráví téměř třetinu života a ta je tedy v podstatě nejdůležitějším nábytkem v bytě. Výběru správné postele, matrací i povlečení bychom měli věnovat skutečně velkou pozornost. Důležité je i její umístění. V tom všem nám můžou pomoci tisíci let ověřené principy čínského učení feng shui, ale i jednoduché a účinné rady a tipy.

Při pořizování nové postele není nejdůležitější vzhled

Ložnice bývá často opomíjenou součástí bytu či domu a do nákupu postele často neinvestujeme ani tolik financí ani času, kolik by si tato velmi důležitá součást našeho bytí zasloužila. A to je škoda, protože dobrá postel rozhoduje o kvalitě spánku a ten zase o tom, jaký bude náš nadcházející den. Vzhled Vaší budoucí postele je samozřejmě důležitý, neměl by ale být na úkor kvality a funkčnosti.