Polštář Thinsulate

Výrobce: KLINMAM
Model: THINSULATE polštář
Dostupnost: Do 10 dnů

Tento polštář je vyroben z moderních materiálů. Povrchový materiál - 100% bavlna ve speciální povchové úpravě "supersoft". Náplň - 100% termo rouno Th...  zobrazit více ›

Šířka:
cm
Délka:
cm
Vaše cena: 1 498 Kč

Tento polštář je vyroben z moderních materiálů. Povrchový materiál - 100% bavlna ve speciální povchové úpravě "supersoft". Náplň - 100% termo rouno Thinsulate Insulation - vlákna vyvinuta pro dosažení maximální hřejivosti a vysoké odolnosti proti opotřebení.

  • Vynikající hřejivost
  • Extrémní lehkost
  • Výborná splývavost
  • Super jemná úprava
  • Rozměry polštáře: 70 x 90 cm
Nejnovější články

Jak vybrat správnou postel

Postel je nedílnou součástí našeho života a jak už jste jistě slyšeli, spánek tvoří třetinu našeho života. Proto je důležité tuto třetinu strávit nejlépe kvalitním spánkem. A kvalitní spánek začíná u kvalitní postele. Každý člověk má jiné požadavky, ale vždy je nutné zaměřit se na několik hlavních bodů:
Výška postele: Každý člověk preferuje jinou výšku lůžka, obecně se ale lépe vstává, obzvláště u starších lidí, z vyšší postele. Nejmenší doporučená výška postele je 30 cm, velmi příjemná výška pro snadné vstávání je od 50 cm.

Jak poznáte nejvyšší čas pro výměnu matrace?

Většina lidí přemýšlí nad výměnou matrace až v době, kdy se jim jejich skoro rozpadá. Tím si však můžete přivodit řadu zdravotních problémů. Obecně lze říci, že by se matrace měla měnit každých osm let. Někdy je však potřeba vyměnit ji i dříve. Existuje několik ukazatelů, které vám dají podnět, že je něco v nepořádku a že byste měli začít uvažovat o výměně. Matraci byste tedy měli vyměnit, pokud: