Polštář Thinsulate

Výrobce: KLINMAM
Model: THINSULATE polštář
Dostupnost: Do 3 týdnů

Tento polštář je vyroben z moderních materiálů. Povrchový materiál - 100% bavlna ve speciální povchové úpravě "supersoft". Náplň - 100% termo rouno Th...  zobrazit více ›

Šířka:
cm
Délka:
cm
Vaše cena: 1 498 Kč

Tento polštář je vyroben z moderních materiálů. Povrchový materiál - 100% bavlna ve speciální povchové úpravě "supersoft". Náplň - 100% termo rouno Thinsulate Insulation - vlákna vyvinuta pro dosažení maximální hřejivosti a vysoké odolnosti proti opotřebení.

  • Vynikající hřejivost
  • Extrémní lehkost
  • Výborná splývavost
  • Super jemná úprava
  • Rozměry polštáře: 70 x 90 cm
Nejnovější články

Sestavení ložnice pro příjemné spaní

Špatně usínáte a ráno se probouzíte s pocitem, že jste vlastně vůbec nespali? Příčina bude s největší pravděpodobností v posteli. Pomoci Vám může uspořádat zařízení ložnice podle starého čínského učení feng shui.

V posteli člověk stráví téměř třetinu života a ta je tedy v podstatě nejdůležitějším nábytkem v bytě. Výběru správné postele, matrací i povlečení bychom měli věnovat skutečně velkou pozornost. Důležité je i její umístění. V tom všem nám můžou pomoci tisíci let ověřené principy čínského učení feng shui, ale i jednoduché a účinné rady a tipy.

Při pořizování nové postele není nejdůležitější vzhled

Ložnice bývá často opomíjenou součástí bytu či domu a do nákupu postele často neinvestujeme ani tolik financí ani času, kolik by si tato velmi důležitá součást našeho bytí zasloužila. A to je škoda, protože dobrá postel rozhoduje o kvalitě spánku a ten zase o tom, jaký bude náš nadcházející den. Vzhled Vaší budoucí postele je samozřejmě důležitý, neměl by ale být na úkor kvality a funkčnosti.