Sleva
Přikrývka Purre

Přikrývka Purre

Výrobce: KLINMAM
Model: PURRE přikrývka
Dostupnost: Do 3 týdnů

Tato přikrývka představuje lůžkovinu s možností praní na 95°C. Zajišťuje tak vysokou hygienu lůžka a maximální ochranu před bakteriemi. Jako povrchový...  zobrazit více ›

Šířka:
cm
Délka:
cm
Rozměry přikrývky:
Vaše cena: 1 898 Kč

Tato přikrývka představuje lůžkovinu s možností praní na 95°C. Zajišťuje tak vysokou hygienu lůžka a maximální ochranu před bakteriemi. Jako povrchový materiál byla zvolena kombinace 50% polyesteru a 50% bavlny. Náplň přikrývky tvoří 100% polyesterová dutá vlákna s velmi dobrými tepelně izolačními vlastnostmi a jsou odolná proti mikroorganismům.

  • Vysoká hygiena lůžka
  • Dlouhodobá životnost, vysoká odolnost
  • Velmi dobrá produšnost a hřejivost
  • Možnost vyvářky na 95°C
Nejnovější články

Sestavení ložnice pro příjemné spaní

Špatně usínáte a ráno se probouzíte s pocitem, že jste vlastně vůbec nespali? Příčina bude s největší pravděpodobností v posteli. Pomoci Vám může uspořádat zařízení ložnice podle starého čínského učení feng shui.

V posteli člověk stráví téměř třetinu života a ta je tedy v podstatě nejdůležitějším nábytkem v bytě. Výběru správné postele, matrací i povlečení bychom měli věnovat skutečně velkou pozornost. Důležité je i její umístění. V tom všem nám můžou pomoci tisíci let ověřené principy čínského učení feng shui, ale i jednoduché a účinné rady a tipy.

Při pořizování nové postele není nejdůležitější vzhled

Ložnice bývá často opomíjenou součástí bytu či domu a do nákupu postele často neinvestujeme ani tolik financí ani času, kolik by si tato velmi důležitá součást našeho bytí zasloužila. A to je škoda, protože dobrá postel rozhoduje o kvalitě spánku a ten zase o tom, jaký bude náš nadcházející den. Vzhled Vaší budoucí postele je samozřejmě důležitý, neměl by ale být na úkor kvality a funkčnosti.