Doprava ZDARMA
Polohovací rošt Lussoflex HN P s možnosti vyklápění

Polohovací rošt Lussoflex HN P s možnosti vyklápění

Výrobce: AHORN
Model: LUSSOFLEX HN P
Dostupnost: V lednu 2018

Rošt určený do postele s úložným prostorem. Tento rošt vychází z modelu Lussoflex HN, navíc je doplněn o vyklápění nožní části pro přístup k odkládací...  zobrazit více ›

Šířka:
cm
Délka:
cm
Šířka:
Délka:
Vaše cena: 5 748 Kč

Rošt určený do postele s úložným prostorem. Tento rošt vychází z modelu Lussoflex HN, navíc je doplněn o vyklápění nožní části pro přístup k odkládacímu prostoru.

  • Počet lamel: 28
  • Počet zón: 7
  • Nosnost: 130 kg
  • Výška: 10 cm
Polohovací rošt Lussoflex HN P s možnosti vyklápění
Polohovací rošt Lussoflex HN P s možnosti vyklápění
Nejnovější články

Sestavení ložnice pro příjemné spaní

Špatně usínáte a ráno se probouzíte s pocitem, že jste vlastně vůbec nespali? Příčina bude s největší pravděpodobností v posteli. Pomoci Vám může uspořádat zařízení ložnice podle starého čínského učení feng shui.

V posteli člověk stráví téměř třetinu života a ta je tedy v podstatě nejdůležitějším nábytkem v bytě. Výběru správné postele, matrací i povlečení bychom měli věnovat skutečně velkou pozornost. Důležité je i její umístění. V tom všem nám můžou pomoci tisíci let ověřené principy čínského učení feng shui, ale i jednoduché a účinné rady a tipy.

Při pořizování nové postele není nejdůležitější vzhled

Ložnice bývá často opomíjenou součástí bytu či domu a do nákupu postele často neinvestujeme ani tolik financí ani času, kolik by si tato velmi důležitá součást našeho bytí zasloužila. A to je škoda, protože dobrá postel rozhoduje o kvalitě spánku a ten zase o tom, jaký bude náš nadcházející den. Vzhled Vaší budoucí postele je samozřejmě důležitý, neměl by ale být na úkor kvality a funkčnosti.