TIP
Doprava ZDARMA
Ložní povlečení - bavlněný satén

Ložní povlečení - bavlněný satén

Model: Ložní povlečení - bavlněný satén
Dostupnost: Skladem

Výprodej - ložní povlečení - bavlněný mako satén   100% bavlna - mako satén 2*40x40 + 2*70x90 + 2*140x200 praní do 60oC...  zobrazit více ›

Šířka:
cm
Délka:
cm
Vaše cena: 2 664 Kč

Výprodej - ložní povlečení - bavlněný mako satén

  • 100% bavlna - mako satén
  • 2*40x40 + 2*70x90 + 2*140x200
  • praní do 60oC
Nejnovější články

Sestavení ložnice pro příjemné spaní

Špatně usínáte a ráno se probouzíte s pocitem, že jste vlastně vůbec nespali? Příčina bude s největší pravděpodobností v posteli. Pomoci Vám může uspořádat zařízení ložnice podle starého čínského učení feng shui.

V posteli člověk stráví téměř třetinu života a ta je tedy v podstatě nejdůležitějším nábytkem v bytě. Výběru správné postele, matrací i povlečení bychom měli věnovat skutečně velkou pozornost. Důležité je i její umístění. V tom všem nám můžou pomoci tisíci let ověřené principy čínského učení feng shui, ale i jednoduché a účinné rady a tipy.

Při pořizování nové postele není nejdůležitější vzhled

Ložnice bývá často opomíjenou součástí bytu či domu a do nákupu postele často neinvestujeme ani tolik financí ani času, kolik by si tato velmi důležitá součást našeho bytí zasloužila. A to je škoda, protože dobrá postel rozhoduje o kvalitě spánku a ten zase o tom, jaký bude náš nadcházející den. Vzhled Vaší budoucí postele je samozřejmě důležitý, neměl by ale být na úkor kvality a funkčnosti.