Katalytické lampy

Máte dokonale sladěný interiér a jediné, co vám ještě chybí, je skvělá bytová vůně? Do větších obytných prostor či kanceláří se skvěle hodí katalytické lampy.

Katalytické lampy společnosti Ashleigh & Burwood jsou jedinečným stylovým doplňkem, který zlikviduje nežádoucí pachy, roztoče i bakterie a zároveň interiér provoní vůní dle vašeho přání. Vyzkoušejte vůně květinové , svěží, ovocnékořeněné - u nás si vybere každý.

Zobrazuji 1 až 10 z 10 (celkem stran 1)

Á La Maison

Malá katalytická lampa APRICOT SHIMMER

APRICOT SHIMMER je malá katalytická lampa připomínající šťavnaté plody meruněk a horké letní večery zalité měsícem. Balení obsahuje katalytickou lampu v černé dárkové krabičce, knot s kamínkem, kovový uzávěr (zhášecí víčko), dekorativní ..

1 050 Kč

Cena bez DPH: 868 Kč

Á La Maison

Malá katalytická lampa BLUE SPECKLE

Novinka! Katalytická lampa BLUE SPECKLE provoní a vyčistí váš interiér. Jednobarevnost a jednoduchost této lampy ji povznáši k vysoké eleganci. Jistě si ji zamilujete. Balení obsahuje katalytickou lampu v černé dárkové krabičce, knot s k..

1 050 Kč

Cena bez DPH: 868 Kč

Á La Maison

Malá katalytická lampa GOLDEN ORB

Malá katalytická lampa GOLDEN ORB je ručně vyrobená ze šumivých fragmentů zlatého skla a zlatého vyřezáváného uzávěru. Balení obsahuje katalytickou lampu v černé dárkové krabičce, knot s kamínkem, kovový uzávěr (zhášecí víčko), dekorativ..

1 050 Kč

Cena bez DPH: 868 Kč

Á La Maison

Malá katalytická lampa SILVER RED

Katalytická lampa SILVER RED jednoduše vyčistí vzduch a zároveň intenzivně provoní váš interiér. Ručně skládaná mozaika s klasickým efektem zrcadlového stříbra je doplněna o vzrušivý červený akcent, který této lampě dodává nadčasový rozměr. Balení..

1 050 Kč

Cena bez DPH: 868 Kč

Á La Maison

Malá katalytická lampa TWO LITTLE BIRDS

Katalytická lampa TWO LITTLE BIRDS s delikátním motivem provoní a vyčistí váš interiér. Trendy černý potisk dvou ptáčků a spletených květů na bílém keramickém povrchu je umocněn dominantní černou ozdobnou korunkou. Balení obsahuje katalytickou lam..

990 Kč

Cena bez DPH: 818 Kč

Á La Maison

Náplň do katalytické lampy COCONUT a LYCHEE (kokos a liči), 500ml

Tropická směs vás přenese na exotickou, sluncem zalitou pláž. Šťavnaté tóny citronu a limetky jsou doprovázeny nádhernou souhrou vůní exotických květin. Lahodný kokos s jemným dotekem liči dodá této kombinaci na sladkosti, která k létu patří. Doba..

470 Kč

Cena bez DPH: 388 Kč

Á La Maison

Náplň do katalytické lampy JAPANESE ORCHID (japonská orchidej), 500 ml

Nezaměnitelně jemná vůně exotické japonské orchideje je dokonale doplněna lehkou příměsí měkkých orientálních vůní. Tato krásně kvetoucí vůně je ještě zvýrazněna průsvitně čistými tóny ambry a mošusu. Doba hoření: 500 ml náplň do katalytické lampy..

470 Kč

Cena bez DPH: 388 Kč

Á La Maison

Náplň do katalytické lampy ORIENTAL SPICE (orientální koření) 500 ml

Teplá, svůdná vůně inspirovaná orientálním nábojem prostoupí vaším interiérem svou delikátností. Hřejivý badyán, políbený vůní muškátového oříšku a skořice je nádherně vyvážený pikantností hřebíčku a bílého zázvoru, který vás obklopí vzrušivou atmosf..

470 Kč

Cena bez DPH: 388 Kč

Á La Maison

Náplň do katalytické lampy PEONY (pivoňka), 500ml

Krásná kytice pivoňky, s nádechem ostrého červeného jablka a květinové vůně jasmínu, karafiátu a sametové růže vás jednoznačně uvede do stavu klidu a pohody. Doba hoření: 500 ml náplň do katalytické lampy vydrží na cca 20 hodin použití ve velké la..

470 Kč

Cena bez DPH: 388 Kč

Á La Maison

Velká katalytická lampa KISS FROM A ROSE

Katalytická lampa KISS FROM A ROSE pročistí a zároveň provoní váš byt. Temně červené a stříbrné odlesky připomínají lesk ranní rosy na okvětních lístcích rudých růží. Touto lampou s jistotou vyjádříte lásku k obdarovanému člověku, potěší ale i vás sa..

1 450 Kč

Cena bez DPH: 1 198 Kč

Zobrazuji 1 až 10 z 10 (celkem stran 1)