Pevné rošty

Pevné rošty jsou dnes již naprostým standardem, který by neměl chybět v žádné posteli. Pravděpodobně nejdostupnější sortiment, který může být základním stavebním kamenem pro Vaši budoucí matraci a kompletní postel. Z hlediska konstrukčního Vám tedy předkládáme bezpočet zajímavých modelů.

Druhy pevných roštů

V naší produktové nabídce se netyčí pouze pevné rošty, ale obdobné produkty, které disponují i výklopným systémem. Ten Vám umožní snadnou a praktickou dostupnost do prostor pod Vaší postelí. Z hlediska vlastností a kvality spánku však tyto výrobky nikterak netrpí.

Pevné rošty s různým počtem lamel

V závislosti na svých potřebách můžete volit pevné rošty především na základě jednotlivých lamel. Čím více těchto prvků daný rošt obsahuje, tím pohodlnější a příjemnější spánek můžete zažívat. Díky polohovatelnosti jednotlivých lamel si vytvoříte naprosto ideální prostředí, vhodné přímo pro Vás.

Zobrazuji 1 až 12 z 20 (celkem stran 2)

Materasso

Pevný rošt Double T5

Nejoblíbenější model lamelového roštu s předpjatými lamelami. Rám roštu je vyroben z kombinace masivního buku a vrstveného březového dřeva. Lamely jsou březové. Rošt disponuje nastavením tuhosti ve středové části díky posuvným objímkám a zdvojeným la..

1 690 Kč

Cena bez DPH: 1 397 Kč

HP masiv nábytek s. r. o.

Rošt laťkový v rámu buk

Rošt laťkový  v rámu buk Materiál: buk Rošt do postele z 12-14 lamel, dle šířky materiálu. Tloušťka materiálu 2cm, mezery 5cm. Nosnost 130kg..

2 690 Kč

Cena bez DPH: 2 223 Kč

HP masiv nábytek s. r. o.

Rošt laťkový v rámu smrk

Rošt laťkový  v rámu smrk Materiál: smrk Rošt do postele z 12-14 lamel, dle šířky materiálu. Tloušťka materiálu 2cm, mezery 5cm.   Nosnost 120kg..

1 790 Kč

Cena bez DPH: 1 479 Kč

AHORN

Rošt Primaflex pevný

Pružné lamely uložené po dvojicích v kaučukových pouzdrech zajišťují pohodlné přizpůsobení roštu tlaku těla. Rošt je rozdělen do tří anatomických zón. Středový popruh zajišťuje stabilitu a pevnost roštu. Posuvnými objímkami lze nastavit tuhost roštu ..

1 790 Kč

Cena bez DPH: 1 479 Kč

MPO

Lamelový rošt Double Effect pevný

Standartní lamelový rošt pevný s 28 lamelami, vhodný pro všechny druhy matrací. Lamelový rošt pevný 28 lamel Středový stabilizační popruh Možnost nastavení tuhosti roštu v oblasti beder pomocí posuvných pouzder Nosnost do 120 kg UPOZO..

1 690 Kč

Cena bez DPH: 1 397 Kč

MPO

Lamelový rošt Flexi

30ti lamelový rošt pro všechny typy matrací. Rošt s možností seřizování tuhosti v bederní části pomocí zdvojených lamel. K dispozici do rozměru postele 200x90 cm. Tento rošt je možné dodat v maximálním rozměru 200x90 cm. UPOZORNĚNÍ: rošt je vžd..

1 390 Kč

Cena bez DPH: 1 149 Kč

AHORN

Lamelový rošt Primaflex P

Polohovací rošt s možností přístupu do úložného prostoru postele vyklápěním nožní části roštu. Pružné lamely uložené po dvojicích v kaučukových pouzdrech zajišťují pohodlné přizpůsobení roštu tlaku těla. Rošt je rozdělen do tří anatomických zón. Stře..

4 228 Kč

Cena bez DPH: 3 494 Kč

MPO

Laťkový rošt buk v rámu 180kg

laťkový rošt z bukového dřeva do postele 16 latí o šířce 8 cm zasazených do pevného rámu nosnost 180 kg PRODLOUŽENÉ DÉLKY - dodání 3-5 týdnů..

2 190 Kč

Cena bez DPH: 1 810 Kč

AHORN

Pevný rošt Duostar

Tento rošt má lamely uložené po dvojicích do pěti anatomických zón. Středová část je zpevněna středovým popruhem zlepšuje stabilitu a nosnot roštu. Posuvnými objímkami lze přizpůsobit tuhost roštu. Fóliovaná úprava usnadňuje úpravu roštu. Počet..

3 325 Kč

Cena bez DPH: 2 748 Kč

AHORN

Pevný rošt Duostar Kombi P výklopný

Pevný rošt Duostar Kombi P s možností vyklopení pro přístup k úložnému prostoru. Ostatní vlastnosti jsou stejné jako u roštu Duostar. Počet lamel: 28 Počet zón: 5 Nosnost: 120 kg Výška: 7 cm..

5 888 Kč

Cena bez DPH: 4 866 Kč

AHORN

Pevný rošt Lussoflex

Rošt vhodný pro alergiky. Lamely i bočnice jsou potaženy metalickou folií pro snadnou údržbu. Toto zamezí zachytávání prachu na rošt. Pružná pouzdra dělí tento rošt do sedmi anatomických zón, navíc bederní část je regulovatelná. Rošt je navíc změkčen..

6 778 Kč

Cena bez DPH: 5 602 Kč

AHORN

Pevný rošt Omega

Základní rošt s širokými lamelami vhodný pro pružinové i pěnové matrace. Lamely uložené v pevných pouzdrech tvoří stabilní podklad pro uložení matrace. Posuvné objímky pro nastavení tuhosti v bederní části roštu rozdělují plochu lůžka do tří anatomic..

1 729 Kč

Cena bez DPH: 1 429 Kč

Zobrazuji 1 až 12 z 20 (celkem stran 2)