O nás - prodejna

Jsme rodinná firma z Litomyšle s dlouholetou tradicí od roku 2006. Se zdravým spaním ale sbíráme zkušenosti již od roku 1999. Zpočátku jsme se zabývali pouze velkoobchodní činností a od roku 2006 úspěšně provozujeme v Litomyšli maloobchodní prodejnu MP Zdravý spánek spolu s eshopem, kde nabízíme sortiment týkající se zdravého spánku a vybavení ložnic. V našem širokém sortimentu nechybí kvalitní matrace, postele, rošty, povlečení, prostěradla, přikrývky, polštáře a i bytové doplňky, jako např. katalytické lampy.

Našimi hlavními dodavateli jsou přední výrobci postelí HP nábytek, Usnu, Stach, Domestav, i významní výrobci matrací, polštářů a roštů jako např. MPO, Materasso, Magniflex, Every a Ahorn.

 

Prodejna MP Zdravý spánek Litomyšl

Virtuální prohlídka prodejny »

Naše kamenná prodejna se nachází ve dvou podlažích, kde si můžete vyzkoušet cca 40 druhů matrací na 13 dvojlůžkových postelích.

Adresa prodejny:

Braunerovo náměstí 210, 570 01 Litomyšl

tel. 608 103 111, 602 593 031, 774 103 112

Otevírací doba:

Pondělí – Pátek 9-17 hodin
Sobota 9-11 hodin
Neděle zavřeno

 

Matrace, které máme na prodejně vystavené, vybíráme podle nejmodernějších trendů kvalitního a zdravého spaní a jejich výběr aktualizujeme v závislosti na novinkách našich partnerů. V našem sortimentu naleznete matrace ze všech druhů materiálu. Své zákazníky si získávají matrace, které jsou složené nejen z různých typů pěn(Visco, HR, Latex, Bio pěny, pružina) ale i matrace s jádrem z přírodních vrstev jako koňská žíně, mořská tráva, agáve a kokosové vlákno.

Expozice naší prodejny nabízí kolekce značkových přikrývek a polštářů z dutého vlákna od firem MPO, Every, Klinmam a Fan a i péřové výrobky českého výrobce Kamýk Daunen i vlněné přikrývky a polštáře německého výrobce Merino. V moderním lůžku by neměl chybět kvalitní anatomický polštář. Různé druhy polštářů si můžete vyzkoušet u nás na vystavených postelích a vybrat ten nejpříjemnější pro Vás s jistotou dobrého nákupu.

Při koupi zboží v naší kamenné prodejně v Litomyšli je pro Vás zajištěn zdarma rozvoz zakoupeného zboží po blízkém okolí a po domluvě i služba v podobě finální instalace či montáže výrobků u Vás doma.

Vzhledem k tomu, že majitel a vedoucí prodejny pracuje jako obchodní zástupce českého výrobce matrací, firmu MPO Trade, s. r. o.  a ve výrobě se pohybuje několikrát do měsíce, dokážeme zajistit nabízené matrace skladem (v běžných rozměrech i u atypických rozměrů) s expedicí do 5 pracovních dnů, odborně poradit s materiálovou stavbou matrace dle Vašeho přání a potřeb.

 

Rádi Vás u nás přivítáme

Tým MP Zdravý spánek Litomyšl