Polštáře

Zobrazuji 1 až 12 z 33 (celkem stran 3)

MPO

Anatomický polštář Excellent 50 cm

Moderní anatomický polštář z viscoelastické pěny. Umí se vlivem tlaku a tepla přizpůsobit tvaru těla. Polštář je opatřen kvalitním pracím potahem. Rozměry: 50 x 30 x 11 cm Snímatelný potah..

1 150 Kč

Cena bez DPH: 950 Kč

Magniflex

Anatomický polštář Magniflex Cotton DeLuxe Wave

Ergonomické provedení zdravotního anatomického polštáře Cotton Wave dokonale podepírá hlavu a krční obratle. Rozdílná výška vlnky umožňuje použití polštáře oboustranně. Airyform zajišťuje nepřetržité proudění vzduchu. Snímatelný pratelný potah ze 100..

2 990 Kč

Cena bez DPH: 2 670 Kč

LINDART

Anatomický polštář MEMORY 42x72 cm

Anatomický polštář Lindart MEMORY se skládá z perforovaného jádra a návleku. Jádro tvoří nízkoelastická pěna (tzv.líná pěna), která se vlivem tělesné teploty přizpůsobuje tvaru hlavy a krku a poskytuje jim pevnou oporu. Má rovněž antibakteriální a pr..

1 550 Kč

Cena bez DPH: 1 281 Kč

LINDART

Anatomický polštář MEMORY PROFIL 41x69 cm

Polštář je lehký, vzdušný a příjemný na dotek. Vhodný do každé domácnosti. Přednosti polštáře: Zajišťuje optimální oporu hlavy Samostatně pratelný zipový potah zhotovený z jemné tkaniny ze směsi polyesteru a viskózy (60/39) s příměsí pružn..

1 550 Kč

Cena bez DPH: 1 281 Kč

Tempur

Anatomický polštář TEMPUR Millennium

Ohyb okraje polštáře směrem dopředu, poskytuje ideální oporu horní části krční páteře. Polštář Millennium má zakřivený ohyb, který je uprostřed nižší a vyšší na stranách, aby zajistil správné srovnání krku, ať už spíte na zádech nebo na bok..

4 090 Kč

Cena bez DPH: 3 380 Kč

Tempur

Anatomický polštář TEMPUR Original

Polštář TEMPUR® Original byl vyvíjen společně s fyzioterapeuty s cílem zajistit, aby se formoval přesně podle tvaru vaší krční páteře, hlavy a poskytoval šíjovým a ramenným svalům dokonalou oporu a uvolnění. Polštář Original je opěrný polšt..

3 690 Kč

Cena bez DPH: 3 050 Kč

Kamýk Daunen

Cannstatter Basic polštář CZGKKM

Cannstatter Basic polštář je plněn husím prachovým a obyčejným peřím. Výběrová kvalita náplně s nejvyšší plnivostí a vysoce jakostní tkaniny sypků zaručují vysoký spánkový komfort. Tyto výrobky se vyznačují vysokou a dlouhotrvající kvalitou. Polšt..

1 515 Kč

Cena bez DPH: 1 252 Kč

Tempur

Ergonomický polštář TEMPUR Ombracio

Polštář Ombracio se vám přizpůsobí v každé pozici spánku. Jeho speciální design s dvěma zakřivenými laloky po stranách vám usnadní dýchání a zmírní tlak při spánku na břiše. Tvar polštáře Ombracio pomáhá v této polo..

6 590 Kč

Cena bez DPH: 5 446 Kč

Every

Every Polštář Dueto

Bavlněný polštář určený do chladného prostředí. Náplň tvoří tvarovaná dutá vlákna. Povrchová tkanina ze 100% bavlny dodává tomuto polštáři vysoký komfort. Přednosti polštáře: Zajišťuje optimální oporu hlavy Možnost regulace množství náplně..

1 045 Kč

Cena bez DPH: 864 Kč

Every

Every Polštář Dueto Elegance

Výrazně hřejivý polštář. Povrchový materiál je z té nejjemnější bavlny "Perkál". Vlastností toho materiálu je neuvěřitelná jemnost, lehkost a elegance. Tato kanina zajišťuje pocit maximálního komfortu a luxusu. Díky této kombinované tkanině s náplní ..

1 300 Kč

Cena bez DPH: 1 074 Kč

Every

Every Polštář Egoist

Tento polštář je opatřen v povrchové části bavlněným perkálem - velmi jemnou a hustou tkaninou ze 100% bavlny. Náplň tvoří značková vlákna s výbornou tvarovou pamětí. To dodává této ložní soupravě lehkost a hřejivost. Přednosti polštáře: vho..

1 285 Kč

Cena bez DPH: 1 062 Kč

Every

Every Polštář Organic

Základním materiálem tohoto polštáře je povrchová tkanina z bio-bavlny, tj. přírodní bavlny bez chemických přísad a pesticidů. Polštář vhodný zejména pro osoby se zvýšenou citlivostí kůže. Přednosti polštáře: zajišťuje optimální polohu hlavy..

1 165 Kč

Cena bez DPH: 963 Kč

Zobrazuji 1 až 12 z 33 (celkem stran 3)