Matrace Herbapur

V komfortních matracích z řady HERBAPUR se podařilo dokonalé spojení nejnovějších poznatků vědy s přírodou. Pěny BIOGREEN obsahují olej z kokosových ořechů, lnu a lanolín. Tyto oleje dávají matracím měkkost a vláčnost. Viscoelastické pěny reagující na teplotu lidského těla změnou tuhosti obsahují 100% přírodní extrakty z heřmánu, levandule, nebo aloe vera. Tyto byliny jsou běžně používané při výrobě léčiv a kosmetiky. Při výrobě matrací HERBAPUR často používáme přírodní vlákna z kokosových ořechů, pravých koňských žíní, mořské trávy a sisálových vláken. Nákupem těchto matrací může každý z nás udělat nejen pro sebe, ale také pro naší přírodu.

 

 

Vyberte rozměr matrace:

90x200 90x190 90x195 80x200 80x195 80x190 85x195 78x195

Zobrazuji 1 až 11 z 11 (celkem stran 1)

MPO

Polštář HERBAPUR A VITAL

Perforovaný polštářek z VISCO pěny s obsahem Aloe Vera. Jemná esence spolu s kvalitní pěnou Vám pomůže uvolnit krční páteř po celodenní námaze a lépe pomůže usnout. Materiál: Visco Aloe Vera Rozměr: 60 x 40 x 11 cm Potah: Herbapur..

1 790 Kč

Cena bez DPH: 1 479 Kč

MPO

Polštář HERBAPUR H REGENAX

Polštář je svým univerzálním tvarem vhodný pro spaní v každé poloze. Viscoelastická pěna s extraktem z heřmánku podepře krční páteř přesně tam, kde je to potřeba. Odvětrávací otvory spolehlivě odvedou přebytečné teplo a vlhko. Materiál: Visco H..

1 790 Kč

Cena bez DPH: 1 479 Kč

MPO Trade

Eukalyptová matrace Andromeda

Exclusivní, vysoká partnerská matrace. Jedinečná konstrukce středové linie, která evokuje tvar lidské páteře podporuje odvětrání matrace a v kombinací s eco pěnou BIOGREEN tvoří kvalitní základ matrace. Horní vrstvy z elastických a prodyšných HR pěn ..

12 790 Kč

Cena bez DPH: 10 570 Kč

MPO Trade

Matrace HERBAPUR A ORTHOFLEX

Velmi oblíbená partnerská matrace. Horní vrstvy viscoelastické pěny obsahují 100% přírodní extrakt z aloe vera a jsou speciálně profilované do 7 anatomických zón. Střed matrace ze značkové PUR pěny BIOGREEN zajistí výbornou oporu a stabilitu těla na ..

11 790 Kč

Cena bez DPH: 9 744 Kč

MPO Trade

Matrace HERBAPUR H CAMILA

Komfortní partnerská matrace. Pěny s heřmánkovým extraktem jsou profilované do 7 anatomických zón. Díky vrstvě ze 100% přírodních vláken z Agáve má každá strana matrace jinou tuhost. Střed matrace je vyrobený materiálu BIOGREEN s obsahem extraktů z v..

10 490 Kč

Cena bez DPH: 8 669 Kč

MPO Trade

Matrace HERBAPUR H ESENCE

HERBAPUR H Esence partnerská matrace o dvou tuhostech. Hěřmánková viscoelastická pěna je příčně profilovaná do jednotlivých anatomických zón a v kombimaci se značkovou bio pěnou BIOGEEN dokonale rozloží hmotnost těla. Vhodná i pro větší zátěž. ..

9 990 Kč

Cena bez DPH: 8 256 Kč

MPO Trade

Matrace HERBAPUR L OCEAN

Matrace s pevným základem ze značkové pěny BIOGREEN se zvýšenou nosností. Pod vrstvou z viscoelastické pěny s obsahem 100% esence z levandule je vrstva přírodní mořské trávy, která jsou mimořádně pružná a vzdušná. Neobsahují žádné alergeny a trvale v..

10 890 Kč

Cena bez DPH: 9 000 Kč

MPO Trade

Matrace HERBAPUR L PEGASUS

Velmi pohodlná matrace. Vrstva pravých koňských žíní pod levandulovou pěnou matraci dodává tu správnou tuhost a zároveň dokáže velmi účinně odvádět vlhko. Značková pěna Biogreen garantuje vysokou životnost matrace. Orientační výška matrace:&nbs..

10 990 Kč

Cena bez DPH: 9 083 Kč

MPO

Polštář HERBAPUR L HVAR

HERBAPUR L HVAR polštář je svým univerzálním tvarem vhodný pro spaní v každé poloze. Kvalitní vysoce prodyšná pěna s extraktem z levandule podepře krční páteř v ideální poloze. Materiál: Prodyšná pěna z extraktem z levandule Rozměr:..

1 790 Kč

Cena bez DPH: 1 479 Kč

MPO Trade

Chránič matrace HERBAPUR H TOPPER

Matracový chránič podstatně zvyšuje komfort ležení, srovnává nerovnosti na staré matraci. Heřmánková esence prohlubuje spánek a pomáhá při usínání. Chránič je v rozích opatřen fixačními gumami. Orientační výška matrace: 5 cm (může se lišit..

5 290 Kč

Cena bez DPH: 4 372 Kč

MPO Trade

Chránič matrace HERBAPUR L BODYFIT

Matracový chránič podstatně zvyšuje komfort ležení, srovnává nerovnosti na staré matraci. Levandulová esence prohlubuje spánek a pomáhá při usínání. Chránič je v rozích opatřen fixačními gumami. Orientační výška matrace: 5 cm (může se liši..

4 590 Kč

Cena bez DPH: 3 793 Kč

Zobrazuji 1 až 11 z 11 (celkem stran 1)